Mobil Uygulama Yaptırmak

Posted by on Nisan 6, 2016 in Mobil Uygulama Yaptırmak | 0 comments

Mobil Uygulama Yaptırmak Çok mu Pahalı?

Ticaretin e-ticaret’e dönüştüğü günümüzde Mobil uygulama yaptırmak çok mu pahalı? Umobiq ile değil. Türkiye’de dahil olmak üzere tüm dünyada e-ticaret hızla gelişiyor. İşini internete taşımak isteyen firmalar, internet sitelerine ağırlık vermiş durumda. Mobil uyumlu e-ticaret siteleri ile kullanıcı kitlelerini her gün genişletiyorlar. Mobil uygulamalar ise e-ticaretin vazgeçilmezleri arasındaki yerini çoktan aldı.

Mobil uygulama fiyatları pahalı mı

Mobil uygulama fiyatları

Mobil uygulama nedir? yazımızda genel hatlarıyla açıklamalara yer vermiştik. Geçtiğimiz haftaya kadar “Mobil uygulama yaptırmak istiyorum. Yönlendirebileceğiniz firmalar var mı?” sorusuna “Internette mobil uygulama yapan firmalar” olarak aratın firmaları görebilirsiniz” yanıtını veriyorduk. Ama geçen hafta “Umobiq” ile tanıştık  ve gerçekten çok etkilendik. Artık “Mobil uygulama yaptırmak” dendiğinde aklımıza hemen umobiq geliyor.

Umobiq İle Mobil Uygulama Yaptırmak Çok Ucuz

WordPress’i duymuşsunuzdur. Hani hazır temaları olan web sitesi kurmaya yarayan açık kaynak kodlu yazılım. WordPress çıkmadan önce site tasarlamak ve kurmak günler sürüyordu. Yazı yayınlamak ise tam bir işkenceydi. İşgücü, yazılım ve tasarım ayarlamaları külfetliydi. Dolayısı ile site tasarım ücretleri oldukça yüksekti. WordPress çıktıktan sonra işler kolaylaştı. Hiç bilgisi olmayan  ve uğraşmak istemeyenler wordpress temalı sitelere 300TL gibi rakamlara sahip olmaya başladılar. Biraz işte anlayanlar ise kendi sitelerini kurmaya başladılar.

Aynı gelişmeler mobil dünya içinde geçerli. Standart mobil uygulamaların hazırlanması ve yayınlanması oldukça pahalıydı. Ne zamana kadar? Umobiq çıkana kadar… Umobiq ile mobil uygulama yaptırmak o kadar basit ki. Yapmanız gereken tek şey ihtiyacınızı belirleyip tema seçmek. 72 saat sonra mobil uygulamanız dilediğiniz platformda yayınlanmış oluyor.

Umobiq’te Mobil Uygulama Yaptırmak Ne Kadar?

Eğer zaman olarak ne kadar diye soruyorsanız cevap: 72 Saat

Eğer kaç lira diye soruyorsanız cevap: 499TL ve 999TL. Bunlar şu anki rakamlar. Daha sonra değişir mi bilmem. Fiyatları değişmişse ve ben burayı güncellememişsem lütfen mesaj gönderin. Gerekli değişiklikleri hemen yaparım.

Nerde kalmıştık? Hatırladım… Standart mobil uygulama fiyatlarını veriyordum. 1 uygulama isteniyorsa yani; Android ya da Apple’dan (IOS) bir tanesi tercih edilecekse 499TL. Yok ben ikisini de istiyorum derseniz 999TL. Rakamlara baktığınızda standar mobil uygulama yaptırma fiyatlarının çok altında olduğunu göreceksiniz. Pahalı olan mobil uygulamalardan ne farkı var? Hiç bir farkı yok.

Yok ben öyle standart mobil uygulama istemem derseniz, Umobiq ekibi ile temasa geçerek tamamen özgün ve farklı fonksiyonlara sahip mobil uygulama da yaptırabilirsiniz.

Mobil Uygulama Nasıl Yaptırılır?

Buraya tıklayarak umobiq sayfasını ziyaret edebilir ve istediğiniz paketi seçebilirsiniz. Mobil dünyadaki yerinizi almak ve mobil uygulama yaptırmak istiyorsanız daha fazla beklemenize gerek yok.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir