Mobil Uygulama Fiyatları

Posted by on Nisan 6, 2016 in Mobil Uygulama Fiyatları | 0 comments

Mobil Uygulama Fiyatları

Ticari faaliyetlerini mobil ortama taşımak isteyen firmaların analiz aşamasında araştırdıkları ilk soru mobil uygulama fiyatları oluyor. Pazarda kalıcı ve sağlam yer edinmek isterken ne kadarlık maliyete katlanmak söz konusu olacak. Her şeyden önce şunu belirtmekte fayda var. Firma tanıtımını yapmak için internette reklam vermek güzel çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Ulaşabildiği kitleler göz önüne alındığında internet reklamları oldukça verimli.

mobil uygulama fiyat teklifi

Mobil Uygulama Fiyatları

Mobil uygulamalar reklam sektörünün rakibi değildir. Farklı kulvarlarda çalışıp farklı amaçlara hizmet ederler. Mobil uygulama nedir? yazısında tanımlamalar üzerinde durmuştuk. Bu yüzden tekrarlamak istemiyorum. Mobil Application’lar müşteri yada kullanıcılarla birebir temas halinde olmayı sağlar. Cep telefonunda var olan uygulama sayesinde müşteriniz sizi istediği zaman bulabilir. Yeniliklerden haberdar olabilir.

Android ya da Apple Mobil Uygulama Fiyatları

Mobil uygulamalar çok fonksiyonlu yapılabilir. Sektörlere göre ihtiyaçları farklılık gösterebilir. Ya da uygulama sahibinin beklentileri doğrultusunda fiyatlandırılabilir. 500TL’ye mobil uygulama yazdırmak mümkün. Ve yazdırdığınız uygulama ile pek çok fonksiyona da sahip olacaksınız. Evet Android ya da Apple mobil uygulamalardan bir tanesinin yazdırılması ve son kullanıcıya hitap edecek hale getirilmesi 500TL’ye mümkün. Eğer her iki platformda da yer almak istiyorsanız ücret 1000TL’ye geliyor.

Özel olarak bir yazılım firması ile çalışmayı düşünürseniz. Kapı 2500 – 3000 TL civarından açılıyor. Aradana neden bu kadar fark var?

Daha önce de bu örneği vermiştim. Herhangi WEB tasarım firmasına gitseniz ve özel web sitesi isteseniz 1500 – 2000 TL gibi rakamları gözden çıkarmanız gerekir. WordPress ile site yaptırmak isteseniz rakamlar 500TL’ye kadar düşüyor. Ve WordPress ile hazırlatacağınız siteleden hemen hemen hiç bir farkı olmaz. Hatta bazı tasarımcılar WordPress siteleri aynı fiyatlara hazırlıyorlar.

 

Umobiq Mobil Uygulama Fiyatları Neden Düşük?

Hazır tema kullanması, uygulama ve işlem kolaylığı sebebiyle fiyatları aşağıya çekmeyi başarmışlar. Yapmanız gereken son derece basit Umobiq temalarından bir tanesini seçiyorsunuz. Onlar mobil uygulamanızı hazırlayıp markete yüklüyorlar. Sonrasında siz uygulamanızı indiren kullanıcılarla etkileşim kurabiliyorsunuz.

Mobil uygulama fiyatlarının değişiklik göstermesinin sebebi hedefledikleri amaçlardır. Diyelim ki web siteniz var ve her tür interaktiviteyi web siteniz üzerinden sağlayabiliyorsunuz. Pratik çözüm olarak mobil uygulamanın sitenizi yansıtması yeterli olacak. O zaman binlerce lir harcayarak yeni mobil uygulama yazdırmanıza gerek yok. Umobiq ile mobil uygulamanızı bir kaç basit adımda oluşturun ve web sitenizi uygulama üzerinde gösterin. Pratik, etkili, hızlı ve ucuz…

Umobiq Hizmetinden Nasıl Yaralanırım?

Umobiq sitesini ziyaret edin (Buraya tıklayın). Sitede yer alan temalardan hoşunuza gideni seçin ve siparişini verin. Sipariş verirken Apple uygulama ya da Android uygulama tercih edebileceğiniz gibi her ikisini de düşünebilirsiniz. Yetkililer siznle temasa geçecek ve uygulamanız en kısa sürede istediğiniz platformlarda yayınlanmaya başlayacaktır.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir