Mobil Uygulama Fiyat Teklifi

Posted by on Nisan 6, 2016 in Mobil Uygulama Fiyat Teklifi | 0 comments

Mobil Uygulama Fiyat Teklifi

Mobil uygulama fiyat teklifiniz hazır... Nasıl mı? Umobiq sayesinde 3 gün içinde uygulamanız istediğiniz platformda yayınlanmaktadır. Size de şaşırtıcı geldiğini biliyorum. Uzun zamandır Android uygulama geliştirme üzerine araştırma yapıyorum. Daha önceki yazılarımda bireysel olarak adnroid uygulama geliştirmek isteyenlere yönelik yazılar hazırlamıştım. Son dönemlerde gelen “Mobil uygulama fiyatı ne kadar?” ya da “Mobil uygulama yazdırmak istiyorum. Mobil uygulama yazan firma biliyor musunuz?” tarzı sorular üzerine araştırmalarımı bu yöne kaydırdım.

Mobil uygulama fiyat teklifi

Mobil Uygulama ve Ticari Rekabet

Ticaret ortamında rekabet olmazsa olmazlardandır. Büyük pastayı aldığınız sürece sorun yok. Ancak rakipleriniz sizden bir adım önde olduğunda sorunlar da başlar. Örneğin küçük çaplı iki lokanta olduğunu varsayın. İş merkezlerinin olduğu bölgede büyük fastfood şirketlerine alternatif sulu yemek hizmeti veriyorlar. her ikisinin de web sitesi var. Müşteriler telefon açmadan yemek listesini ve fiyatlarını görebiliyorlar. Rekabet yoğun olarak yaşanıyor. Bir sonraki aşamada bir tanesi umobiq ile Android ve Apple için mobil uygulama hazırlatıp, sipariş götürdüğünde de tanıtımını yapıyor. Müşteriler uygulamayı indirdiklerinde pratik ve kolay şekilde fiyatları kontrol ederek sipariş verebiliyorlar. Dolayısı ile tercih mobil uygulaması olan işletmeden yana oluyor.

Örnekleri çoğaltmak mümkün. Muhasebe, oto bakım ürünleri, tekstil, süs eşyaları vb. alanlarda özellikle ve özellikle internet üzerinden sipariş alabileceği web sitesi bulunan firmalar muhakkak mobil uygulamalara yöneliyorlar. Müşterileri ile interaktif olarak iletişime geçiyor ve sürekli olarak yakın temasta bulunuyorlar.

Mobil Uygulama Fiyat Teklifi Nerede?

Şimdi hazır olun Umobiq ile mobil uygulama yazdırmanın en büyük avantajı burada. Teklifiniz hazır bile. Android ya da AppStore platformlarından birinde yayınlamak üzere 3 iş gününden teslim edilecek mobil uygulamanın fiyatı 499TL (KDV Dahil). Her iki platformda da yayınlamak istiyorsanız 999TL (KDV Dahil). Mobil uygulamanızın çok özel olmasını istiyorsanız özel teklif almanız gerekiyor.

  • Android ya da AppStore’da Yayınlanacak Mobil Uygulama Fiyat Teklifi: 499TL ödeyerek iki platformdan birini tercih ederek uygulamanızı hazırlatabilir ve 1 yıl süreyle markette yayınlatabilirsiniz. Tema seçiminizi yapın, uygulamanızı hazırlatın. Lisans, programcılık vb. gibi konularla uğraşmadan mobil uygulamanız yayınlansın.
  • Android ve AppStore’da Yayınlanacak Mobil Uygulama Fiyat Teklifi: 999Tl ödeyerek her iki platformda yayınlanmak üzere mobil uygulamanızı hazırlatabilirsiniz.

Özel Mobil Uygulama Fiyat Teklifi

Özel olarak tasarlatmak istediğiniz Mobil uygulamalarınız için fiyat teklifini umobiq yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz. Diğer 2 alternatif için buraya tıklayarak temanızı seçin ve 3 iş günü içinde mobil uygulamanız hazırlansın.

Mobil Uygulama Fiyat Teklifi İstiyorum

umobiq sayfasını ziyaret ederek ihtiyaçlarınızı belirleyin, temanızı seçin mobil uygulama fiyat teklifini hemen görün.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir